Skuterem po pijaku w citroena z kierowcą bez prawka

WEJHEROWO - Wypadek na ul. Sobieskiego w Wejherowie  6

WEJHEROWO. Wczoraj przed godz. 9 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Kierowca skutera najechał na tył samochodu osobowego. Motorowerzysta był nietrzeźwy, a kierująca samochodem osobowym nie posiadała uprawnień do kierowania. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj rano około godziny 8:45 doszło do wypadku drogowego w Wejherowie na ulicy Sobieskiego w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kopernika. Jak wstępnie ustalili policjanci, 45-letni kierowca skutera, w wyniku niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu citroen. Jak się okazało, kierowca skutera miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 27-latka kierująca citroenem była trzeźwa. Dalsze sprawdzenie wykazało, że kierująca nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi

Oboje kierowców zostało przetransportowanych do szpitala. Policjanci prewencji zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem, gdyż odcinek ulicy Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Hallera oraz Kopernika był zablokowany.

WEJHEROWO - Wypadek na ul. Sobieskiego w Wejherowie  2

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *