Kombajnem z pola przed golfa. Cztery osoby ranne

Wejherowo - wypadek w Jeleńskiej- Hucie 4

W Łebieńskiej Hucie (pow. wejherowski) kombajn zderzył się z volkswagenem golfem. W wyniku wypadku 6-latek został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do Gdańska, natomiast 4-latek oraz 40-letni kierowca wraz z pasażerką zostali przetransportowani do szpitala.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych w Łebieńskiej Hucie doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, technicy kryminalistyki oraz śledczy i policjanci prewencji z Komisariatu Policji w Szemudzie.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Z wstępnych informacji funkcjonariuszy wynika, że kierowca volkswagena jechał drogą 224 w kierunku Kartuz, gdy najprawdopodobniej kierowca kombajnu wyjechał z drogi bocznej, chcąc przejechać przez jezdnię na wprost, na pobliskie pole, w wyniku tego doszło do zderzenia. Jak ustalili funkcjonariusze 6-latek będący pasażerem volkswagena został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. Pozostałe osoby z volkswagena tj. 4-latek oraz 40-latek i 39-latka zostali przetransportowani do szpitala w Wejherowie.

Mundurowi sprawdził trzeźwość obu kierowców – byli trzeźwi. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wejherowo - wypadek w Jeleńskiej- Hucie Wejherowo - wypadek w Jeleńskiej- Hucie  9

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *