Dzieci w wieku 3,5 roku oraz 6 miesięcy ranne w wypadku

Pruszcz wyp. 13-11 (4)

PRUSZCZ GD. Do wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 221 w Kowalach. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 221 z ulicą Zeusa doszło do zderzenia citroena c3 z audi. Audi pchnięte siłą odrzutu uderzyło w forda transita. Do szpitala trafiła dwójka dzieci podróżująca citroenem w wieku 3,5 roku oraz 6 miesięcy.

Wczoraj (12 listopada br.) o godz. 10.30 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że w Kowalach na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr

221 z ulicą Zeusa doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalili świadków. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny, zbadano również stan trzeźwości kierowców.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 221 z ulicą Zeusa doszło do zderzenia citroena c3 z audi. 67-letni kierowca audi pchnięty siłą odrzutu uderzył w forda transita. 32-letni kierowca forda, kierowca audi oraz 23-letnia kobieta kierująca citroenem nie odnieśli żadnych obrażeń. Do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku trafiła dwójka dzieci podróżująca citroenem w wieku 3,5 roku oraz 6 miesięcy.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od citroena i audi. Samochody zostały zabezpieczone we własnym zakresie. Kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku obowiązywał ruch wahadłowy. Około godz. 11.10 ulica Zeusa w Kowalach została całkowicie odblokowana.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *