„Jest pan tchórzem!” Adamowicz unika debaty z Płażyńskim

GDAŃSK. Kandydat na prezydenta Gdańska Paweł Adamowicz nie przyszedł do Telewizji Gdańskiej na wcześniej umówioną debatę z Kacprem Płażyńskim. Jeden z wyborców wygarnął Adamowiczowi, podczas agitacji i rozdawaniu przez niego na ulicy gadżetów, że unikając debaty jest tchórzem. Na to Adamowicz do gdańszczanina: „To pan jest tchórzem!”

ZAPIS tego obraźliwego zachowania Pawła Adamowicza:

PROSZĘ O MOCNY #RT !! Tak prezydent #Gdańsk @AdamowiczPawel zwraca się do obywatela pytającego się go dlaczego w ostatniej chwili uciekł z debaty z @KacperPlazynski… W S T Y D pic.twitter.com/zx6UUX8LDT

— Dariusz Matecki (@DariuszMatecki) 31 października 2018

Paweł Adamowicz wściekł się, gdy jeden z mieszkańców Gdańska zwrócił mu uwagę, że nie bierze udziału w debatach. To, jak prezydent miasta potraktował jednego z mieszkańców, nie mieści się w głowie! W niedzielę wyborcy w Gdańsku zdecydują, czy Adamowicz ma nadal ich reprezentować jako prezydent. (źródło: niezalezna.pl) 

Paweł Adamowicz nie wziął udziału w debacie z Kacprem Płażyńskim w zapowiadanym programie na antenie Telewizji Gdańskiej. Wcześniej nie zgodził się na zaplanowaną debatę w Redakcji Dziennika Bałtyckiego.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *