Miotke gratuluje Rybickiemu

CZAS WYBORÓW. W okręgu gdyńskim mandat senatora uzyska Sławomir Rybicki (brat Arama – zmarłego w katastrofie smoleńskiej). Wygrał z Jerzym Miotke (kandydatem PiS, samorządowcem, byłym wiceprezydentem Gdyni i wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni).

Jerzy Miotke napisał na Facebooku:

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych wyników wczorajszego głosowania w okręgu nr 64, nie mniej już dzisiaj wiemy, że nie będzie mi dane reprezentować Państwa w Senacie RP. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Gdyni i powiatu puckiego, którzy oddali na mnie swoje głosy. Pragnę podziękować również tym, którzy obdarzyli swoim zaufaniem kolegów Rybickiego i Wójcika. Szczególnie dziękuję tym, którzy mnie wspierali i na co dzień pomagali w tym trudnym czasie.

Dziękuję sztabowi, wolontariuszom i wszystkim przyjaciołom bez których z pewnością nie byłbym w stanie podołać tej kampanii w której miałem przyjemność spotkać setki fantastycznych ludzi.

Pozwolą Państwo, że nie będę wymieniał z nazwiska tej wspaniałej grupy przyjaciół tylko każdemu podziękuję z osobna prywatnie.

Koledze Sławomir Rybicki gratuluję i życzę twórczej i efektownej pracy dla dobra Ojczyzny, naszego regionu i Gdyni.

Jerzy Miotke

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *