Menedżer, wydawca do sejmiku. Szramowski z Porozumienia

Wojciech Szramowski należy do ugrupowania Jarosława Gowina

POMORZE. Wojciech Szramowski, menedżer, redaktor i wydawca mediów o tematyce gospodarczej, biznesowej, rolniczej jest kandydatem do Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Wojciech Szramowski należy do ugrupowania Jarosława Gowina – Porozumienie. Kandyduje do sejmiku w ramach Zjednoczonej Prawicy – z listy nr 10 (Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości).  Ma na liście z okręgu nr 5  (powiaty: tczewski, malborski, nowodworski, sztumski i kwidzyński) pozycję nr 2.

W ramach umowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy Porozumienie (Jarosław Gowina) i Solidarna Polska (Zbigniewa Ziobry) i mają zagwarantowane w wyborach samorządowych miejsca na listach we wszystkich okręgach do sejmików wojewódzkich.

Wojciech Szramowski jest Sekretarzem Zarządu Okręgowego w Gdańsku, członkiem Rady Gospodarczej Porozumienia a także wiceprezesem Stowarzyszenia Miłośnikow Pelplina.

Przesłanie Porozumienia:

Jesteśmy częścią dumnego Narodu, który nie wstydzi się swojej tradycji i wiary. Opowiadamy się za państwem, które zdecydowanie działa na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, wspiera rodzinę, ale w pozostałych dziedzinach ogranicza swoją obecność do minimum, pozostawiając jak najszerszą przestrzeń do swobodnej aktywności wolnych obywateli.

Więcej na ten temat:

link do spotu: https://youtu.be/tJExi_k9bwM

link do profilu:https://web.facebook.com/WojciechSzramowski/?ref=bookmarks

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=tJExi_k9bwM

www.wszramowski.pl

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *