Konferencja firmowa w hotelu – o co warto poprosić?

Organizując konferencję firmową w hotelu, musimy zdawać sobie sprawę, że nasza współpraca będzie wyglądała zupełnie inaczej niż w przypadku osobnej sali konferencyjnej wynajmowanej na godziny. Hotel bowiem oferuje znacznie więcej i o większą ilość udogodnień możemy poprosić!

Konferencja firmowa to wydarzenie, które musi być przemyślane i zaplanowane w nawet najdrobniejszych szczegółach. Trudno jest zarządzać tak ważnym eventem bez podstawowej wiedzy. W dzisiejszym artykule wraz z partnerem artykułu, Hotelem Nadmorskim przedstawimy Wam kilka możliwości, o które warto poprosić menadżera hotelu, w którym przeprowadzamy naszą konferencję. Takie udogodnienia na pewno ułatwią naszą pracę i sprawią, że wydarzenie przybierze na wadze, a nasi Goście na długo je zapamiętają!

Noclegi dla przyjezdnych

Jak wiadomo – hotel ma taką przewagę nad osobnymi salami konferencyjnymi – że jest w stanie zagwarantować nam noclegi dla nas, jak i naszych Gości, jeśli jesteśmy przyjezdni. Na pewno warto taką ewentualność zgłosić menadżerowi hotelu, który postara się o to, by w terminie, który nas interesuje, odpowiednia ilość pokoi była wolna. Nasi Goście zaś na pewno docenią takie ułatwienie, które dla nich przygotowaliśmy.

Tłumacz dla Gości obcojęzycznych

Jeśli Twoja konferencja ma zamiar przybrać rangę konferencji międzynarodowej, w której uczestniczyć będą również Goście z zagranicy, którzy posługują się innym językiem niż polski – zadbaj o to, aby na miejscu pojawił się tłumacz, który na bieżąco będzie przekładał z polskiego na obcy. Twoi zagraniczni Goście na pewno zauważą te starania i jeszcze bardziej docenią Ciebie oraz Twoją konferencję.

Darmowy parking dla Gości

Wielu Gości, którzy przyjadą na Twoje wydarzenie – dojedzie na nie własnymi samochodami. Z myślą o nich musisz pamiętać o tym, że gdzieś te pojazdy będą musieli pozostawić. Żeby jednak nie musieli szukasz parkingów w mieście, postaraj się dogadać z menadżerem hotelu i poprosić o zarezerwowanie konkretnej liczby darmowych miejsc parkingowych dla Twoich Gości. To niby mały gest, ale z praktycznego punktu widzenia – bardzo ważny.

Czas na atrakcje

Pamiętaj, że hotel na konferencje często mieścić się będzie w atrakcyjnych turystycznie miejscach, które warto zapamiętać i lepiej poznać. Aby Twoi Goście mogli odetchnąć trochę od poważnych spraw związanych z biznesem – znajdź w planie konferencji czas na rekreację. Zapytaj menadżera hotelu o atrakcje w okolicy. On na pewno wskaże Ci wiele miejsc, w których wraz z Gośćmi będziesz mógł się zrelaksować.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *