Piesiewicz – główny strateg i innowator Energii

GDAŃSK. Przemysław Piesiewicz – od 2006 roku ściśle związany z branżą energetyczną. Jest wiceprezesem Zarządu ds. Strategii Rozwoju Grupy Energa. W Enerdze jest odpowiedzialny za innowacje, strategię Grupy.

Przemysław Piesiewicz. Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Politologii i Stosunków Międzynarodowych Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu finansów Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Od 2006 roku ściśle związany z branżą energetyczną. W 2006 roku objął funkcję Wiceprezesa Zarządu Elektrownie Wodne Słupsk, a w 2008 roku Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Departamentu PR i Marketingu

Sesja zdjęciowa prezesów Energa Obrót

Przemysław Piesiewicz -wiceprezes Zarządu ds. Strategii Rozwoju Grupy Energa

w spółce Elnord SA. W latach 2008-2010 był Dyrektorem Marketingu i Rozwoju w Eurowind Holding SA. W 2010 roku został Prezesem Zarządu 3 Wings Sp. z o. o., a w 2013 roku Dyrektorem Zarządzającym firmą Edon Sp. z o.o. W przeszłości członek Rad Nadzorczych: STK SSA Czarni Słupsk, Międzynarodowego Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o. oraz Elnord SA. Ekspert ds. energetyki przy Narodowej Radzie Rozwoju, Członek Rady Zarządzającej Towarzystwa Obrotu Energią.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *