Kandydaci do sejmiku pomorskiego w Okręgu nr 4

POMORZE. Kto kandyduje do sejmiku pomorskiego w okręgu nr 4, który obejmuje powiaty: kartuski, kościerski, gdański, starogardzki? W okręgu nr 4 startuje 74 kandydatów.
KANDYDACI do sejmiku w okręgu nr 4
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek
2. HEROLD-WĄS Lucyna Kinga
3. DORNIAK Tomasz
4. DASZKIEWICZ Maria Jolanta
5. MICHALAK Leszek
6. DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria
7. CICHOCKI Czesław
8. RADOWSKA Alina Barbara
9. KURECKI Bogdan Jan
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. GÓRSKI Mirosław Józef
2. BAUM Joanna Zofia
3. WENSIERSKI Marek Aleksander
4. TATAREK Iwona
5. WANGLER Renata Maria
6. JABŁOŃSKI Tadeusz
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. ŚWILSKI Ryszard Jan
2. LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna
3. TRAWICKI Paweł
4. NEUMANN Rafał Marek
5. BARTON Marzena Halina
6. ŚWITAŁA Grzegorz Tomasz
7. BYLIŃSKA Hanna Ewa
8. CIESIELSKA Agnieszka Katarzyna
9. REK Danuta Bogumiła
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. STACHOWICZ Edmund Kazimierz
2. KAWIŃSKA Barbara Grażyna
3. KRUGŁY Władysław Andrzej
4. NAKIELSKA Alina
5. RUDZIŃSKI Stanisław Andrzej
6. DAMPS Grażyna Ewa
7. JÓŹWIK Grzegorz
8. MOCARSKA Sara Paula
9. CZUBALA Grażyna Teresa
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1. GÓRSKA Anna
2. SŁUPECKI Jacek Ignacy
3. CACHA Aleksandra Grażyna
4. CHMARA Leszek Grzegorz
5. ZAJĄCZKOWSKA Anna
6. LECZKOWSKI Maciej
7. KOŚCIELNIAK Jagoda Maria
8. GŁĄBIŃSKI Stanisław Marek
9. VITKOVSKA Katarzyna Iwona
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. WINIARSKI Dawid Stanisław
2. EBERTOWSKA Karolina Monika
3. LEMKA Mateusz Michał
4. GOŹDZIEWSKA Beata Katarzyna
5. GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1. NAROŻNIK Tomasz Piotr
2. GUSS Jarosław
3. ZYDEK Daniel
4. IZYDORCZYK Sylwia Joanna
5. KOWALCZYK Joanna Helena
6. DYSZELEWSKA Kaja Katarzyna
7. KIRAGA Anna
8. HIRSZ-ROMPA Regina Marta
9. ORLAND Beniamin Dawid
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. DYSZER Michał
2. ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof
3. KOTŁOWSKA Alicja
4. JAKUBEK Łukasz
5. ŚWIECZKOWSKA Iwona Gabriela
6. MICHALSKI Krzysztof
7. WYCZLIŃSKA Paulina Anna
8. STACHOWIAK Szymon Kacper
9. KAMIEŃ Danuta Maria
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KARCZEWSKI Piotr Mariusz
2. LEYK Sylwia Ewa
3. SROKA Magdalena Joanna
4. ZWARA Piotr Roman
5. KEMPA Anna Magdalena
6. FANSLAU Marek Jerzy
7. ZGAIŃSKI Zbigniew Marian
8. JĘDRZEJCZAK Ryszard Stanisław
9. PILKIEWICZ Olena

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *