Kandydaci do sejmiku pomorskiego z Okręgu nr 3

POMORZE. Kandydaci do pomorskiego sejmiku z Okręgu nr 3. O mandat ubiega się 77 kandydatów. Okręg obejmuje miasto Gdańsk.
KANDYDACI do Sejmiku Województwa Pomorskiego w okręgu nr 3
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. ZALEWSKA Anna Maria
2. NIECIECKA Magdalena Ewa
3. MIKOŁAJUN Urszula
4. FILASEK Jacek
5. MORZY Jan Zdzisław
6. ZAJDER Jakub Wojciech
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław
2. BORKOWSKA Aneta Maria
3. SZWEJK Wojciech Henryk
4. RYBAKOWSKA Małgorzata
5. DERDOWSKI Kazimierz Andrzej
6. KŁOS Małgorzata Maria
7. GRAHN Marianna
8. MŁOT Andrzej
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. WERYSZKO Marek Przemysław
2. EJSMONT Krystyna Dorota
3. SKÓRZYBÓT Igor
4. LÓPEZ-VALERO Karol Liliana
5. BAPRAWSKI Roman Waldemar
6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra Maria
7. POPOWSKA Magdalena Maria
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. STRUK Mieczysław Emil
2. ZYCH-CISOŃ Hanna Maria
3. KASPRZYK Paweł Jan
4. BENDYKOWSKI Jacek Karol
5. MORZYŃSKA Dobrawa
6. GRZELAK Grzegorz Andrzej
7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek Michał
8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka Daria
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. MARKOWSKA Elżbieta Alfreda
2. MIONSKOWSKA Agnieszka Karina
3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Włodzimierz
4. HOCZYK Anna Patrycja
5. GAJDEL Jan
6. SOPEK Waldemar
7. BĄK Maria Teresa
8. POTULSKI Franciszek Józef
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1. KULMA Aleksandra Barbara
2. BONIECKI Łukasz Michał
3. STROJNY Olga
4. PIĄTKOWSKI Mateusz Michał
5. KAMROWSKA Monika Joanna
6. NAGIEL Michał Andrzej
7. GROMADA Ewa Irena
8. OSTROWSKI Maciej Piotr
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. KOŁAKOWSKA Anna Maria
2. ZIENKIEWICZ Artur Krzysztof
3. BŁASZKOWSKI Piotr Jan
4. MALICKI Marcin
5. ŁANGOWSKA Małgorzata Róża
6. NOWAK Grzegorz Mateusz
7. GOŹDZIEWSKI Jakub Szymon
8. ZACH Krystyna Halina
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1. POMIRSKA Zofia Małgorzata
2. PRUSIK Katarzyna
3. PIEKARSKI Romuald Michał
4. MILLER Zenon Feliks
5. ADAMOWICZ Alina Maria
6. KONCZAL Aleksandra Maria
7. BLOK Damian
8. KARC Janusz
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. PRUŚ Sylwester Zbigniew
2. WYSOCKA Monika Żaneta
3. BORCZYK Daniel Jan
4. OSTROWSKI Paweł Krystian
5. KRZYWKOWSKA Jolanta Maria
6. MICHALSKA Kamila Anna
7. CHMIELEWICZ Natalia Edyta
8. ZYSKOWSKI Maksym
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. GWIAZDA Anna Teresa
2. GUZIKIEWICZ Karol Roman
3. HELMIN Wojciech
4. SIKORA Danuta Teresa
5. MERKISZ Maciej Zbigniew
6. KOMOSA Teresa
7. IWASZKIEWICZ Jarosław Józef
8. KIZER Sławomir Krzysztof

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *