Kandydaci do sejmiku pomorskiego w Okręgu nr 5

POMORZE. Kandydaci do pomorskiego sejmiku z Okręgu nr 5, który obejmuje powiaty: tczewski, nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński. W okręgu startuje 55 kandydatów.

 

KANDYDACI do sejmiku w okręgu nr 5

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SARNOWSKI Józef Leon

2. PAWŁOWSKA Maria Urszula

3. ŚWIERCZEK Tomasz

4. KOMOSIŃSKA Urszula

5. RABESZKO Ryszard

6. WARSIŃSKA Beata Maria

7. BILIŃSKI Tadeusz

 

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. ODYA Zenon Jerzy

2. MARCIŃSKA Ewa Maria

3. KOZDROŃ Jerzy

4. SOBCZYŃSKA Monika Emilia

5. ŚLEDŹ Mariusz

6. DULSKA Joanna

7. CZARNIECKA Anita Monika

 

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. ŚNIEG Andrzej Stanisław

2. JAROSZEWSKA Marzena Justyna

3. KIRSZENSTEIN Aleksander Marian

4. MOCARSKA Krystyna

5. MICHAŁEK Zbigniew Jan

6. WALEJKO Aleksandra Izabela

7. KARAŚ Adam

 

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz

2. PRUSSAK Sara Maria

3. LIPOWICZ Mateusz Paweł

4. MARTELA Violetta Barbara

5. JĘDRZEJCZYK Jacek

6. PILECKA Zofia Marianna

7. HRYNIEWSKI Wojciech

 

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. UGORENKO Marcin Wojciech

2. LANDOWSKI Marcin Stanisław

3. PIEPIÓRKA Magdalena Jadwiga

4. SUGIER Sylwia Katarzyna

5. GÓRECKI Patryk Bogdan

6. KOSIOREK Krystyna Teresa

 

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1. SZAŁABSKI Allan Leon

2. RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa

3. STOPKA Mateusz

4. PACZKOWSKA Magdalena Maria

5. PTAK Stanisław Leszek

6. JANKOWSKA Agnieszka

7. LUTY Jerzy

 

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr

2. PREISS Krystian

3. TECŁAW Szymon Piotr

4. ANDRZEJEWSKI Sławomir Michał

5. CHYLIŃSKA Lidia

6. STUPKIEWICZ Magdalena

7. GURBOWICZ Marta

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. ŻEBROWSKI Arwid Marek

2. SZRAMOWSKI Wojciech Norbert

3. CYMAŃSKA Marta

4. PAŁUBICKA Ewelina Maria

5. STEC Zuzanna Iga

6. WIECZOREK Jan Antoni

7. SEMBOROWSKI Andrzej

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *