Kandydaci do pomorskiego sejmiku z Okręgu nr 2

POMORZE. Kandydaci do pomorskiego sejmiku z Okręgu nr 2 w wyborach samorządowych 21 października 2018. Zarejestrowano 90 kandydatów.

Kandydaci do pomorskiego sejmiku z OKRĘGU nr 2
Okręg nr 2 obejmuje: Gdynię, Sopot, powiaty: pucki, wejherowski.
.
KANDYDACI do sejmiku w okręgu nr 2:
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. SOCHACKI Jacek
2. BOCIAN Janusz Marek
3. DANILEWICZ Ewa Magdalena
4. WŁODARCZYK Ewa Karolina
5. MILCZAREK Anna
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. KUPCEWICZ Janusz Bogdan
2. BUJANOWICZ Stanisława Helena
3. TKACZYK Jerzy Andrzej
4. SZATKOWSKI Radosław Jan
5. GNIAZDOWSKA Elżbieta
6. WETOSZKA Krzysztof Stanisław
7. MIKOŁAJCZYK Anna
8. LEWICKI Jerzy Wojciech
9. GÓRSKA Renata Zofia
10. MASŁOWSKI Dorian Piotr
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. WÓJCIK Małgorzata Joanna
2. LIS Adam Jan
3. KRYSIAK Joanna
4. WRÓBLEWSKI Tadeusz
5. ROSOWSKA Krystyna
6. PASZKIEWICZ Piotr
7. JASIŃSKA Anna
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BYCZKOWSKI Wiesław Zbigniew
2. FILAR Paweł Jerzy
3. STRUK Andrzej Franciszek
4. SZCZYGIEŁ Karolina Justyna
5. BARTNICKI Andrzej
6. GIERAK-PILARCZYK Barbara Anna
7. BORUSEWICZ Kinga Rozalia
8. KRUSZYŃSKA Ewa Zofia
9. MARCHWICKA Barbara Kinga
10. WITTBRODT Piotr Witold
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. SENYSZYN Joanna
2. TAUBE Stanisław Kazimierz
3. PRONOBIS Urszula Elżbieta
4. TOEPLITZ Artur Karol
5. CIESIELSKA Marzena Irena
6. JARONI Zdzisław Andrzej
7. KOSIŃSKA Katarzyna Anna
8. MENCEL Mateusz Marek
9. BOCHENTIN Katarzyna Krystyna
10. RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1. ADAMSKI Krzysztof Jakub
2. HASKA Karolina
3. CISZEK Piotr Dawid
4. STARY Monika Agnieszka
5. KŁOS Wojciech Jakub
6. GAJEWSKA Beata Krystyna
7. JASIŃSKI Radosław Piotr
8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata
9. WŁADZIŃSKI Adam Juliusz
10. GRUBBA Jagoda Magda
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. KOZIEŁ Andrzej Mirosław
2. URBANIAK Michał Piotr
3. KŁECZEK Izabela Marta
4. TRUSZKOWSKI Michał Maciej
5. PIEPIÓRKA Paweł Roman
6. GALIŃSKI Krzysztof Ryszard
7. SELONKA Kamila Magda
8. TRELA Zuzanna Dominika
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1. BŁASZCZYK Anna
2. TRZCIŃSKI Jan
3. OLBERT Joanna Maria
4. REGLIŃSKI Kamil
5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna Elżbieta
6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav
7. JANICKA Małgorzata Teresa
8. BARWIŃSKI Przemysław
9. MIAZGA Maciej Stefan
10. MAJCHEREK Jacek
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. KAMIEŃ Marcin Grzegorz
2. MERING Tomasz Stefan
3. KIELIŃSKI Paweł
4. POZNAŃ Ryszard Wiktor
5. EHRLICH Karolina Hanna
6. MUDLAFF Krzysztof Jerzy
7. RATKOWSKA Karolina Elżbieta
8. KAMIEŃ Magdalena Maria
9. ORLIKOWSKA Katarzyna
10. DZIAMBOR Artur Erwin
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. DAMBEK Roman Witold
2. JANKOWSKA Aleksandra Helena
3. ZAGROBELNA Adriana Katarzyna
4. KLAWITER Kazimierz
5. DENIS Andrzej Radosław
6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta
7. OBAJTEK Bartłomiej
8. MALOTTKI Alicja Ewa
9. BARAN Grzegorz Michał
10. KOZICKI Aleksander

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *