Hoop Likes Festival przyciągnął śmietankę internetowych gwiazd

HLFG7

GDAŃSK. SUKCES HOOP LIKES FESTIVAL GDAŃSK 2014. Blisko 5000 fanów uczestniczyło w pierwszym w Polsce Festivalu Ludzi Internetu. Na żywo w AmberExpo mogli spotkać się twórcami, b(v)logerami, graczami, których do tej pory znali tylko z sieci internetowej. Na imprezie fani bawili się m.in. z SA Wardęgą, Maffashion i ekipą Abstrachuje.tv.

Hoop Likes Festival przyciągnął do Gdańska śmietankę internetowych gwiazd i rzeszę ich fanów. Tłumy młodych ludzi bawiły się przy koncertach popularnych w sieci twórców (m.in. Bednarka czy Grubsona), grały w Fifę i Battlefielda z SA Wardęgą, SKKF i Rockiem, oglądały pokazy mody i kulinarne show m.in. Piotra Ogińskiego z Kocham Gotować, szalały na spotkaniach z ekipą Abstrachuje.tv czy 5 sposobów na… Formuła Festivalu to miks różnych aktywności, między którymi widzowie na bieżąco przełączali się jak między okienkami w przeglądarce internetowej. Multimedialne internetowe widowisko było też okazją do bezpośredniej interakcji, wspólnych zdjęć i rozmów z idolami nastolatków.

– Dwa dni festiwalu pokazały, że najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem – podsumowuje Bartosz Staniszewski, organizator Hoop Likes Festival Gdańsk 2014. – W specjalnych zeszytach zbierano podpisy, pobito rekord w ilości wydrukowanych zdjęć w Instadruku, strefa spotkań specjalnych przeżywała oblężenie fanów.

Internet wyszedł do reala i okazało się, że armia internautów ma potężną moc i energię także na żywo. Jednocześnie cały festival był dostępny w streamingu veedo.pl, a fani i gwiazdy niesustannie relacjonowały jego przebieg w mediach społecznościowych.

HLFG13 HLFG12 HLFG1

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *