Kandydaci do sejmiku pomorskiego w Okręgu nr 1

POMORZE. Kandydaci do pomorskiego sejmiku z Okręgu nr 1 w wyborach samorządowych 21 października 2018. Zarejestrowano 71 kandydatów.
Okręg nr 1 obejmuje miasto Słupsk, powiaty: słupski, lęborski, bytowski, człuchowski, chojnicki
W okręgu nr 1 startuje 71 kandydatów.
KANDYDACI do sejmiku w okręgu nr 1:
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. ELZANOWSKI Czesław Andrzej
2. BATKO Zbigniew Zdzisław
3. MAREK Bogumiła
4. BIERNACKA Marlena Anna
5. GAJEK Stanisław
6. KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej
7. KAWAŁKO-SŁYWKA Maria
8. ZIELIŃSKI Krzysztof Kazimierz
9. WOLANIN Izabela
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. CHUDZIK Arkadiusz
2. RUDNIK Iwona Dorota
3. PALIWODA Piotr
4. WROŃSKA Justyna
5. LEWIŃSKI Paweł
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. WAWROWSKA Danuta Krystyna
2. KLEINSZMIDT Jan Krzysztof
3. DADEL Marcin Łukasz
4. DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław
5. BONNA Leszek Jacek
6. MIELEWCZYK Iwona Teresa
7. SINGER Elżbieta
8. ŁUCZYCKA Krystyna
9. SUŁKOWSKI Andrzej Ireneusz
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. KOBYLIŃSKI Maciej Tadeusz
2. ŁUKASZEWICZ Anna Beata
3. WÓJTOWICZ Marek Antoni
4. MACIEJEWSKA Beata Katarzyna
5. ATALSKI Bogusław
6. TERESZCZUK Aleksandra
7. GOMULSKI Andrzej
8. WRZESIŃSKA-ROŻEK Jolanta Maria
9. ŁOSIN Dariusz Bogusław
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1. LUBIEWSKI Adam Marek
2. STAŻEWSKA Anna Ewa
3. HASKA Dominik Maria
4. PRUSINOWSKA Magdalena
5. GOWOROWSKI Michał Adam
6. SKRZYPIEC Hanna Ewa
7. ŚWIACKI Daniel
8. BOJARSKA Aleksandra Joanna
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. SZYMAŃSKI Krzysztof
2. LIPSKI Przemysław Emil
3. PUZIO Roksana Wiktoria
4. UGORENKO Małgorzata
5. KOSIOREK Łukasz Stanisław
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1. LASKOWSKI Sebastian
2. FRANKIEWICZ Stanisław
3. ROBAK Mirosław
4. FIGURSKI Aleksander Piotr
5. RUDNICKI Zdzisław
6. STARCZEWSKA Hanna Regina
7. LIPIŃSKA Agnieszka Kamila
8. RYBARCZYK Irena Barbara
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. WYSOCKI Zbigniew Maksymilian
2. PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef
3. RUTKOWSKI Robert
4. DOŁGOPOŁ Anna Magdalena
5. POKRYFKA Paweł Przemysław
6. LISZKA Anna
7. GLIŃSKA Marcelina Maria
8. GORDZIEJ Aleksandra Maria
9. BERNASIEWICZ Aneta Katarzyna
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. IRZYKOWSKI Sebastian Michał
2. BARZOWSKI Jerzy
3. MALINOWSKI Szymon Jan
4. KACZYŃSKA Mirosława Anna
5. RUSIN Zbigniew
6. TOBOLSKA Monika
7. GANŻUMOW Małgorzata Katarzyna
8. NOWIŃSKA Wioletta Maria
9. KOZŁOWSKI Jan

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *