Kasprzyk nowym rzecznikiem Lotosu

GDAŃSK. Adam Kasprzyk, dziennikarz, dotychczasowy rzecznik prasowy Grupy Energa 1 października objął stanowisko rzecznika Grupy Lotos.

Adam Kasprzyk jest dziennikarzem, był dyrektorem programowym i dyrektorem ds. rozwoju i studia telewizyjnego w Polskim Radiu Koszalin. Wcześniej, przez 7 lat był trójmiejskim korespondentem stacji TVN24, pracował też m.in. w TV Puls, RMF FM oraz w ośrodkach TVP w Gdańsku i Szczecinie.

Dotychczas, od marca 2016 r. – po objęciu stanowiska prezesa Zarządu Energa SA przez Daniela Obajtka i szefa Biura prasowego przez Andrzeja Dunajskiego, był rzecznikiem prasowym Grupy Energa.

Po przejściu Obajtka do Orlenu mówiło się, że wraz z kluczową grupą zarządzającą, która przeszła z Energi do Orlenu także Adama Kasprzyk zasili ten naftowy koncern. Jednakże dopiero teraz Kasprzyk zmieniła branżę z energetycznej na naftową i objął wakat  rzecznika prasowego Grupy Lotos. Stanowisko te nie  było obsadzona od listopada 2016 roku, po odejściu Marcina Zachewicza.

Warto dodać, że od wrześniu br. wiceprezesem ds. korporacyjnych Lotosu jest Jarosław Wittstock, który przeszedł ze stanowiska wiceprezesa Energi Obrót SA. Natomiast  od marca br. prezesem Grupy Lotos jest Mateusz Bonca.

Natomiast w Biurze prasowym nie ma zmian. Szefem Biura prasowego jest nadal Andrzej Dunajski, doświadczony dziennikarz, a także menadżer grup specjalizujących się w komunikacji i obsłudze medialnej.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *