Porwanie rodzicielskie. Akcja poszukiwawcza. Karolek – zabrany przez ojca

GDAŃSK. Policjanci poszukują Karola R. Chłopiec ma 2 lata i 9 miesięcy. W środę, 16 grudnia br. ok. godz. 10.20 został zabrany w koszulce, bez butów przez ojca z budynku przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku i do chwili obecnej nie wiadomo gdzie się znajduje.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia dziecka lub ustalenia jego miejsca pobytu, policja prosi o pilny kontakt.

Karol R. ma 2 lata i 9 miesięcy. Ostatni raz widziany był dziś (16 grudnia br.) około godz. 10:20 w budynku przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku. Miał tam zajęcia rehabilitacyjne. Stamtąd został zabrany przez ojca i do chwili obecnej nie wiadomo, gdzie się znajduje. Matka zgłosiła fakt zaginięcia synka policji, która wszczęła akcję poszukiwawczą. Ten czyn został zakwalifikowany jako porwanie rodzicielskie.

Dziecko ubrane było wyłącznie w szare dresowe spodnie i szarą koszulkę z długim rękawem z rysunkiem. Nie miał na sobie kurtki ani butów. Chłopiec powinien codziennie przyjmować leki.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia dziecka lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Przymorzu ul. Obrońców Wybrzeża 19 tel. (058) 521-12-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

ojciec zabrał chłopca z zajęć rehabilitacyjnych, które odbywały się w budynku przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku. Dziecko ubrane było tylko w szare spodnie dresowe i koszulkę z długim rękawem i z nadrukiem.

Fakt zabrania dziecka na policję zgłosiła matka dziecka. Jak informują policjanci, mimo że ojciec posiada pełnię praw rodzicielskich, wszczęte zostało postępowanie w sprawie zaginięcia.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *