Zginął 58-letni mężczyzna, wjechał golfem w drzewo

PRUSZCZ GD. W wypadku samochodowym na drodze nr 227 w Trutnowych zginął 58-letni mężczyzna. Jechał volkswagenem golfem i uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło w poniedziałek, ok. godz.13 na drodze lokalnej (na trasie Cedry Wielkie – Pruszcz Gd.) w miejscowości Trutnowy. Jak ustaliła policja, 58-letni mieszkaniec Pruszcza Gd. jechał volkswagenem golfem w kierunku Pruszcza Gd. Nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Lekarz pogotowia stwierdził zgon. Policja i prokurator wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Wczoraj (8 grudnia br.) o godz. 13.08 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 227 w Trutnowych doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zamknęli drogę. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu. Lekarz pracujący na miejscu wypadku stwierdził zgon kierowcy. Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej dokonali oględzin miejsca wypadku oraz oględzin zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni pruszczanin jadący volkswagenem golfem drogą wojewódzką nr 227 w kierunku Pruszcza Gd., w Trutnowych zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie po lewej stronie jezdni. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Przez godzinę droga była całkowicie zamknięta. Potem obowiązywał ruch wahadłowy.

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *