W Gdańsku spełniają się marzenia chorych dzieci

zdjecie 1

GDAŃSK. Nikodem, podopieczny Fundacji Mam Marzenie, na ten wyjątkowy dzień czekał kilka miesięcy. W końcu znalazł się sponsor, który sfinalizował zakup wymarzonego porsche na akumulator! Jak do tej pory Fundacji Mam Marzenie udało się spełnić ponad 5300 marzeń chorych dzieci z całej Polski.

Marzenie czterolatka spełniło się w jego rodzinnym domu w Gdańsku. To był wyjątkowy dzień dla chłopca i jego rodziny.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że udało się spełnić marzenie Nikodema. Od zawsze jest zafascynowany samochodami bez dachu, zawsze udaje, że jest kierowcą – powiedziała mama Marzyciela. – Do Fundacji Mam Marzenie zgłosiła nas klinika w której leczy się Nikodem. To dla nas bardzo pozytywne doświadczenie.

W końcu nadszedł czas na wręczenie prezentu i około godziny 15 do domu marzyciela wkroczyli wolontariusze z Fundacji i przedstawiciele sponsora, Energetycznego Centrum SA przebrani za postaci z Gwiezdnych Wojen. Chłopiec nie mógł powstrzymać radości tym bardziej kiedy zobaczył swój wymarzony samochód. Euforii i okrzykom zadowolenia nie było końca.

– Cieszymy się, że mogliśmy pomóc zrealizować największe marzenie Nikodema. Współpracując z fundacją dzielimy się dobrą energią z jej podopiecznymi i wierzymy, że to pomaga w walce z chorobą – powiedziała Karolina Kawska, rzecznik prasowy Energetycznego Centrum SA, przedstawiciel sponsora.

Fundacja Mam Marzenie swoją działalność rozpoczęła 11 lat temu i przez ostatnią dekadę spełniła marzenia ponad 5 300 chorych dzieci z całej Polski. Na spełnienie swoich największych pragnień czekają jeszcze inni podopieczni fundacji. Każdy, tak jak Energetyczne Centrum S.A., może zaadoptować marzenie i pomóc w jego realizacji.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *