Napad na 17-latkę, kilka ciosów nożem. Poszukiwany nożownik

TCZEW. Napastnik – młody mężczyzna zadał 17-latce kilka ciosów nożem, zabrał jej torebkę i uciekł. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Policjanci pracują nad sprawą nożownika.

Trwają intensywne działania śledczych pracujących przy sprawie rozboju z użyciem noża, do którego doszło 3 listopada br. w Tczewie. Młody mężczyzna kilkukrotnie ranił nożem 17-latkę, zabrał jej torebkę i uciekł. Na zapisie monitoringu widać młodego mężczyznę. Zdaniem śledczych to osoba, która może mieć związek z tą sprawą. Dlatego policja zwraca się do mieszkańców o pomoc w jej zidentyfikowaniu.

3 listopada 2014 r. ok. godz. 21 w Tczewie na ul. Nowej doszło do napadu na 17-latkę. Napastnik, którym był młody mężczyzna zadał swojej ofierze kilka ciosów nożem, po czym zabrał jej torebkę i uciekł. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Pracujący przy tej sprawie policjanci  zabezpieczyli między innymi nagrania z monitoringu na których widać mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą.
Dlatego zwracamy się z apelem do osób, które rozpoznają mężczyznę ubranego w charakterystyczną biała czapkę o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie pod numerami telefonów 58 530-82-22, 58 530-81-84 lub tel. alarmowy 112.

Może zainteresuje Cię:

1 odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *