Za rządów PO: Agent CBA romansował z byłą żoną biznesmena, którego rozpracowywał

gf okladka01

MEDIA. W 2011 r., za rządów Donalda Tuska, agent CBA romansował z byłą żoną biznesmena, którego rozpracowywał w tzw. Infoaferze!

Agent CBA, który brał udział w zatrzymaniach wiceprezesa Netline Group w tzw. „Infoaferze” miał romans z jego byłą żoną. Kiedy biznesmen trafił do aresztu agent korzystał z jego samochodu i mieszkania – dowiedziała się „Gazeta Finansowa”. Ani CBA, ani prowadząca sprawę Prokuratura Apelacyjna w Warszawie nie chciała komentować tej sprawy.
Cała sprawa Infoafery, okrzykniętej w 2011 r. największą aferą III RP – za rządów PO-PSL – wygląda dziś zupełnie inaczej niż przedstawiano. Łapówki szacowane na kilkadziesiąt milionów złotych, ustawione przetargi na miliardy – tak to miało wyglądać. Cztery lata później wiadomo już, że część zatrzymań była na wyrost, a wiele zarzutów kompletnie się nie potwierdziło.
Niektóre kwestie z kolei zwyczajnie zamieciono pod dywan: zagraniczne koncerny dające łapówki i wygrywające ustawione przetargi mają się dobrze. Wskutek działań prokuratury splajtowała natomiast polska firma, a pracę straciło 150 osób.
Więcej w najnowszej „Gazecie Finansowej”

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *