Wyszedł z domu po cichu i zniknął bez śladu

zaginiony Mieczysław K

PRUSZCZ GD. Poszukiwany jest 77-letni mężczyzna, który w niedzielę wyszedł z domu i ślad po nim zaginął.

poszukują zaginionego Mieczysława K., ur. 22 grudnia 1937 r., zamieszkałego Pruszcz Gd. Mężczyzna po raz ostatni był widziany wczoraj tj. 31 sierpnia br. około godz. 14. Tego dnia wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Mieczysława K. od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt  z policją.

MIECZYSŁAW K. w dniu 31 sierpnia br. o godz. 14 wyszedł z domu, nie mówiąc dokąd idzie i od momentu zaginięcia nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Mężczyzna choruje na alzheimera, jest mało komunikatywny i wymaga stałej opieki.

Rysopis zaginionego: wzrost około 176 cm, waga ok. 80 kg, normalna budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy piwne, twarz pociągła, ubytki w uzębieniu.

W dniu zaginięcia był ubrany w sweter koloru brązowo beżowego, spodnie dresowe koloru granatowego, półbuty koloru brązowego, czapkę z daszkiem w kolorze brązowo beżowym. Mógł mieć przy sobie nieaktualny paszport.

Wszystkie osoby, które widziały MIECZYSŁAWA K. od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gd., ul. Wita Stwosza 4, tel: 058 78- 54- 222,  058 78- 54- 287 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Publikacja danych osobowych i zdjęcia za zgodą Policji.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *