W „Kinie pod żaglami”: „Lady Dana 44″ oraz „Nieugięci”

1 (279)

Jacht Lady Dana 44. Fot. serwis_ladydana44

GDYNIA. „Kino pod żaglami” wraca do Gdyni. W czwartek, 19 lutego 2015 r. o godz. 17.00 w siedzibie Pomorskiego ZwiązKino pod żaglamiku Żeglarskiego odbędzie się spotkanie z załogą jachtu „Lady Dana 44″.
„Kino pod żaglami” to projekt Pomorskiego Związku Żeglarskiego, realizowany przy współpracy z JachtFilmem, w trakcie którego pokazywane są najlepsze polskie i zagraniczne dokumentalne filmy żeglarskie i morskie. Seanse połączone są ze spotkaniami z ich twórcami lub bohaterami. Do tej pory odbyły się trzy edycje tego projektu: w Gdyni, Gdańsku i Pucku.

Projekcje odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 17 w siedzibie PoZŻ przy Al. Jana Pawła II 11. Potrwają do końca kwietnia.

Podczas pierwszej projekcji poznamy relacje załogi (na czele z jej kapitanem Ryszardem Wojnowskim) jachtu „Lady Dana 44″, która była pierwszą jednostką pod biało-czerwoną banderą, jaka opłynęła biegun północny.
Wstęp wolny. Podczas projekcji liczyć można na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.

Następny seans w ramach „Kina pod żaglami” odbędzie się 26 lutego. Pokazany zostanie wtedy film „Nieugięci”. (źródło; gdynia.pl)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *