Śmiertelnie potrąciła 99-latka na przejściu

W Gdyni 30-letnia kobieta potrąciła autem 99-letniego pieszego, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia pieszego.

Gdyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 99-letniego mężczyzny przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w dniu 3 lipca br. około godziny 7.45 na przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Żwirki i Wigury. Kierująca samochodem osobowym marki Skoda Octavia koloru srebrnego 30-letnia kobieta, z nieustalonych przyczyn potrąciła pieszego, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. W miejscu wypadku, na skrzyżowaniu działała sygnalizacja świetlna. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerami tel. 58-66-21-622, 58-66-21-818 lub 997.

Do potrącenia pieszego doszło na przejściu dla pieszych wyposażonym w sygnalizację świetlną przy skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Żwirki i Wigury. W dniu 3 lipca br. około godziny 7.45, kierująca samochodem osobowym skoda octavia (koloru srebrnego) 30-letnia kobieta, jadąc od strony ulicy 10 lutego potrąciła przechodzącego przez jezdnię 99-letniego mieszkańca Gdyni. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu.
Śledczy z gdyńskiej komendy zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym proszą naocznych świadków o kontakt z Policją pod numerami tel.  58-66-21-622, 58-66-21-818 lub 997.
Rzecznik Prasowy
kom. Michał Rusak

Komenda Miejska Policji w Gdyni

Może zainteresuje Cię:

1 odpowiedź

  1. Adam pisze:

    Żal tego starszego Pana. Miał prawie 100 lat. Chodził, a tam Pani była chyba nie tylko bez głowy ale i bez serca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *