Ukrywał pod kurtką „pożyczoną” spawarkę

ZBLEWO. Policjanci przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży spawarki. Usłyszał je 32-letni mieszkaniec Zblewa, który został zatrzymany przez mundurowych. Funkcjonariusze odzyskali utracone przedmioty, a sprawca kradzieży w najbliższym czasie stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo.

W miniony poniedziałek kilka minut po godz. 18 policjanci ze Zblewa patrolując ulicę Starogardzką zauważyli mężczyznę, który ukrywał pod kurtką spawarkę elektryczną. Mężczyzna przekonywał, że pożyczył ją od swojego znajomego. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tłumaczenia 32-latka. Jak się okazało, znajomy legitymowanego nie pożyczał mu żadnej spawarki. Policjanci szybko ustalili, że przenoszone przez mieszkańca Zblewa urządzenie zostało skradzione z pobliskiej posesji.
Mężczyzna został zatrzymany. Odzyskana w wyniku policyjnej interwencji spawarka wróciła już do właściciela. Wczoraj zatrzymany w tej sprawie mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *