Śmierć stoczniowca, upadł z rusztowania do kanału

pol-gdansk_smierc-stocznbiowca

GDAŃSK.  W kanale stoczni znaleziono zwłoki 25-letniego pracownika. Mężczyzna wpadł do wody w ubiegłą środę w trakcie wykonywania prac montażowych rusztowania na statku.

Od ubiegłej środy policjanci z referatu wodnego wspólnie ze strażakami prowadzili intensywne poszukiwania 25-letniego mężczyzny, który w trakcie wykonywanych prac przy montażu rusztowania na statku w gdańskiej stoczni przy ul. Swojskiej, wpadł do kanału portowego.

W trakcie poszukiwań prowadzonych przez policjantów i strażaków w czwartek ok. godz. 13.30 przy użyciu sond, w odległości ok. 15 m od miejsca, gdzie mężczyzna wpadły do wody, znaleziono jego ciało. Na miejscu policjanci z komisariatu w Nowym Porcie z udziałem technika kryminalistyki, biegłego z zakresu medycyny sądowej przeprowadzili oględziny zwłok. Wszystkie czynności nadzorował prokurator z Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Oliwa. Policjanci przesłuchali pracowników, którzy również tamtego dnia wykonywali prace montażowe oraz zabezpieczyli dokumentację dotyczącą zatrudnienia oraz przeszkolenia 25-latka.

Funkcjonariusze cały czas wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *