Rozboje na ojcu, znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodzicami

KOCIEWIE/TCZEW. 44-letni mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozbojów na ojcu. Znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodzicami. Tczewianin trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o rozbojach, do których dochodziło od marca br. w jednym z mieszkań na terenie miasta Tczewa. Funkcjonariusze ustalili, że 44-letni mężczyzna odwiedzając swojego ojca, groził mu pozbawieniem życia i żądał od niego pieniędzy. Pokrzywdzony bojąc się o własne życie dawał mu pieniądze, które posiadał przy sobie. Łącznie sprawca zabrał ojcu 3 tys.  zł.

Mundurowi zatrzymali mieszkańca Tczewa, gdy ten sam zgłosił się do komendy. Śledczy ustalili, również że zatrzymany znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodzicami. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Dzisiaj został doprowadzony do sądu, który wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 44-latka na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *