Pracownik salonu komórkowego preparował umowy na fikcyjne dane,

KASZUBY. 22-latek w salonie sprzedaży podrabiał dokumenty umów na podstawie fikcyjnych danych osobowych oraz podrobionych skanów dowodów osobistych, a uzyskane w wyniku „zawartej umowy” telefony komórkowe odsprzedawał.

Policjanci z wydziału kryminalnego rozpracowali 22-letniego oszusta, który działał na szkodę jednej z firm telefonii komórkowej, w której był zatrudniony.

Kara nawet 8 lat więzienia grozi 22-letniemu mieszkańcowi Gdyni, któremu śledczy z Kosakowa postawili 4 zarzuty przestępstw oszustw. Policjanci z wydziału kryminalnego puckiej komendy ustalili, że mężczyzna zatrudniony był w jednej z firm telefonii komórkowej w salonie sprzedaży na terenie gm. Kosakowo. Dzięki współpracy śledczych z pracownikami firmy ustalono przebieg działania podejrzanego oraz zabezpieczono spreparowaną dokumentację.

22-latek w salonie sprzedaży podrabiał dokumenty umów na podstawie fikcyjnych danych osobowych oraz podrobionych skanów dowodów osobistych, a uzyskane w wyniku „zawartej umowy” telefony komórkowe odsprzedawał.

Mundurowi ustalili, że 4 telefony komórkowe warte ponad 5 tys. złotych sprzedane zostały w lombardach na terenie Trójmiasta. Śledczy zabezpieczyli komputer 22-latka, który posłużył do przestępstwa i ustalają co stało się z telefonami. (KWP Gdańsk)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *