Trzy osoby ranne po uderzeniu auta w drzewo

STAROGARD GDAŃSKI - wypadek Zelgoszcz

STAROGARD GD.  Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 214. Do zdarzenia doszło, gdy jadące w kierunku Lubichowa renault zjechało z drogi na pobocze i uderzyło w drzewo. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci z Lubichowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj nad ranem w pobliżu Zelgoszczy. Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 7 na drodze wojewódzkiej nr 214.

Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, do wypadku doszło, gdy kierująca osobowym renault zjechała na prawe pobocze i uderzyła pojazdem w drzewo. Samochodem tym podróżowały trzy osoby.

Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka powiatu starogardzkiego, która kierowała autem była trzeźwa. W wyniku tego wypadku do szpitala przewieziono kierującą oraz 2 pasażerów renault.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz sporządził oględziny miejsca wypadku.

Śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. (KPP Starogard Gd.)STAROGARD GDAŃSKI - wypadek Zelgoszcz1

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *