Poszukiwani dwaj niemieccy chłopcy. Wyszli z kościoła i ślad po nich się urywa

pol poszukiwany Niemiec

GDAŃSK. Komisariat II Policji w Gdańsku poszukuje dwóch obywateli Niemiec w wieku 14 i 16 lat. Ostatni raz widziani byli 22 maja 2015 r. ok. godz. 22.30 w kościele na gdańskim Śródmieściu. Do chwili obecnej nie powrócili do miejsca pobytu ani nie skontaktowali się z opiekunami.

14-letni Dawid P. i 16-letni Daniel K. w dniu 22 maja br. około godz. 22.30 wyszli z kościoła na gdańskim Śródmieściu. Do chwili obecnej nie powrócili do miejsca pobytu ani nie skontaktowali się z opiekunami. Zaginiony 14-latek jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i włosy krótkie koloru blond. W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną bluzę dresową z kapturem, niebieską koszulę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie sportowe buty. Posługuje się językiem polskim w stopniu znikomym.

16-latek jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 175 cm wzrostu, zielone oczy i włosy koloru ciemny brąz średniej długości. W dniu zaginięcia ubrany był w skórzaną kurtkę koloru szarego z brązowymi rękawami, spodnie jasno niebieskie i brązowe buty z pomarańczowymi sznurówkami. Nie zna języka polskiego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia chłopców lub ustalenia ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku przy ul. Piwnej 32-35, tel. (058) 32-14-622, 32-14-664 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

Publikacja danych prsonalnych o wizerunków – za zgodą Policji

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *