Pościg za dilerem. Nocą przed lokalem rozrywkowym

SOPOT. W pobliżu sopockich lokali rozrywkowych zatrzymano 28-latka pod zarzutem posiadania środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem.

Sopoccy policjanci w miniony weekend pełnili służbę w okolicy lokali rozrywkowych znajdujących się m. in. przy ul. Bohaterów Monte Cassino oraz ul. Obrońców Westerplatte. Kilka minut przed północą funkcjonariusze zauważyli grupę głośno zachowujących się osób, policjanci postanowili sprawdzić kim są ci młodzi ludzie. Jeden z mężczyzn na widok idących policjantów schował coś do kieszeni i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Szybko został obezwładniony i zatrzymany przez ścigających go mundurowych. Okazało się, że mężczyzna w kieszeni miał schowane dwa woreczki z kokainą. 27-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie pod zarzutem posiadania narkotyków. Policjanci przeszukali również mieszkanie 27-latka, w którym znaleźli kolejne środki odurzające, w sumie zabezpieczono do badań około 200 porcji m. in. kokainy. W mieszkaniu mężczyzny odnaleziono również wagę elektroniczną, sporą ilość woreczków strunowych oraz urządzenie do rozdrabniania granulatu. Jak ustalili policjanci mężczyzna najprawdopodobniej zajmował się rozprowadzaniem narkotyków m. in. w sopockich lokalach rozrywkowych.

27-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. W miniony weekend prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *