Porcje dilerskie namierzone

pol-narkotyki-susz-diler

GDAŃSK. Kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 32-latek usłyszał zarzut posiadania ponad 100 porcji suszu konopi. Natomiast 42-letni gdańszczanin odpowie za posiadanie ponad 700 porcji amfetaminy i prawie 400 porcji marihuany.

W minionym tygodniu kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej w ramach działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej postanowili sprawdzić dwóch mężczyzn, co do których mieli informację, że mogą posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się.

W trakcie przeszukania mieszkania w Nowym Porcie funkcjonariusze znaleźli ponad 100 porcji suszu konopi. Zabezpieczony towar przekazano do dalszych badań, a 32-letni właściciel trafił do policyjnego aresztu. W piątek na Oruni Dolnej kryminalni w wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 59-latka policjanci zabezpieczyli ponad 700 porcji amfetaminy i prawie 400 porcji suszu konopi. Zabezpieczona została także m.in. gotówka w kwocie ponad 6 tys. zł i waga elektroniczna. Gdańszczanin został zatrzymany.

Na podstawie zebranych dowodów sprawcy usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Przesłuchał ich prokurator, a sąd na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec nich areszt tymczasowy. W przeszłości mężczyźni byli notowani za przestępstwa narkotykowe. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *