26 zarzutów dla Krystiana. O charakterze seksualnym

POMORZE. Przebywający od listopada 2015 r. w areszcie Krystian W. został przesłuchany i usłyszał kolejne zarzuty. Mężczyzna podejrzany jest m.in o popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej w dalszym ciągu pracują nad tą sprawą i docierają do kolejnych osób pokrzywdzonych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na dotychczasowe przedstawienie podejrzanemu łącznie 26 zarzutów.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w dalszym ciągu pracują nad bulwersującą sprawą dotyczącą przestępstw o charakterze seksualnym i pedofilskim, z którymi może mieć związek przebywający w areszcie Krystian W. Do tych czynów miało dochodzić na terenie województwa pomorskiego na przestrzeni kilku lat. W listopadzie 2015 roku Krystian W. został zatrzymany i osadzony w areszcie. Funkcjonariusze zebrali bogaty materiał dowodowy, zabezpieczyli nośniki danych, przesłuchali wielu świadków.

Intensywnie pracując nad tą sprawą funkcjonariusze wydziału kryminalnego i dochodzeniowo- śledczego gdańskiej komendy wojewódzkiej dotarli do kolejnych pokrzywdzonych osób. Zebrany materiał dowodowy po dokładnej i wszechstronnej analizie pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie kolejnych 7 zarzutów. Zgodnie z nowymi zarzutami mężczyzna mógł dopuścić się m.in. zgwałcenia i obcowania płciowego w zamian za korzyść majątkową, czy wykorzystując upojenie alkoholowe ofiary.

Zatrzymany usłyszał łącznie 26 zarzutów popełnienia przestępstw w większości o charakterze seksualnym, również na szkodę osób poniżej 15 roku życia oraz czerpania korzyści z cudzego nierządu i nakłaniania osób małoletnich do prostytucji.

Krystian W. nadal przebywa w areszcie, a za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci systematycznie docierają do kolejnych poszkodowanych i proszą wszystkie osoby pokrzywdzone o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę tel. tel. 58 3215663, ew.58 3215861.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *