Piękno i różnorodność rodzimej przyrody

Natura Zdjęcie ze zbiorów projektu Misja Natura

POMORZE. Serial Misja Natura od 5 lipca można zobaczyć na antenie TVP3 Gdańsk. Serial to cykl 12 odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Pierwszy odcinek ma tytuł  Kurze Grzędy.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza do oglądania premierowych odcinków serialu Misja Natura na antenie TVP3 Gdańsk we wtorki o godz. 17.30.

Na powtórki zapraszamy w czwartki o godz. 7.20. Pierwszy odcinek pt. Kurze Grzędy zostanie wyemitowany 5 lipca br.
Serial Misja Natura to cykl 12 odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Serial ukazuje piękno i różnorodność rodzimej przyrody oraz pokazuje, w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje sieć Natura 2000. Promuje również różne regiony Polski w oparciu o produkty lokalne i unikatowe rękodzieło.
Zapraszamy przed odbiorniki do TVP3 Gdańsk!

Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Więcej o serialu i projekcie „Misja Natura” na stronie: www.misjanatura.fwie.pl.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *