Ojca Grande przepisy na zdrowe życie – nowe porady z komentarzem

ojciec-grande

GDAŃSK. Ukazała się czwarta część bardzo poczytnej serii książek-poradników pt. „Ojca Grande przepisy na zdrowe życie” autorstwa Marzeny i Tadeusza Woźniaków.

W kolejnej odsłonie niezwykle popularnych porad o. Grande jest także naukowy komentarz dr. hab. inż. Agnieszki Bartoszek, wybitnej specjalistki w zakresie badania wpływu żywności na organizm.

Bonifrater ojciec Jan Grande to jeden z największych w Polsce autorytetów w dziedzinie poradnictwa żywieniowego, ziołolecznictwa i szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej. Jego porady, zebrane dotychczas przez Marzenę i Tadeusza Woźniaków w trzech książkach zatytułowanych „Ojca Grande przepisy na zdrowe życie”, zyskały setki tysięcy Czytelników. Dotychczasowy łączny nakład trzech tomików wyniósł prawie milion egzemplarzy.

Teraz ukazała się czwarta część porad o. Grande. Producentem książki jest Polska Press Sp. z o.o. – wydawca „Dziennika Bałtyckiego”.

Co zawiera czwarta część „Ojca Grande przepisy na zdrowe życie”?

  • Kompletny zbiór porad żywieniowo–zdrowotnych, przepisów kulinarnych
    oraz życiowych wskazówek słynnego zakonnika
  • Naukowy komentarz dr. hab. inż. Agnieszki Bartoszek, wybitnej specjalistki w zakresie badania wpływu żywności na organizm
  • Dramatyczny życiorys oraz przejmujące wspomnienia z dzieciństwa ojca Jana Grande
  • Mnóstwo kolorowy fotografii

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *