Nożem kuchennym na konkubinę

POMORZE ZACH.  39-letni mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości i wymachując nożem, groził synowi swojej konkubiny pozbawieniem życia. Funkcjonariusze obezwładnili agresywnego 39-latka i przewieźli go do policyjnej celi.

Dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego – to środki zapobiegawcze, jakie zastosował prokurator wobec 39-letniego mężczyzny zatrzymanego w ubiegły wtorek przez lęborskich mundurowych za stosowanie gróźb karalnych przy użyciu noża. Policjanci po uzyskaniu informacji o awanturze domowej w jednym z lęborskich mieszkań, podczas której mężczyzna groził 28-letniemu synowi swojej konkubiny pozbawieniem życia wymachując w jego kierunku nożem, zainterweniowali niezwłocznie, obezwładniając i zatrzymując agresywnego nietrzeźwego 39-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż kuchenny, którym posługiwał się sprawca grożąc 28-latkowi, a zatrzymanego poddali badaniu alkotestem. Okazało się, że 39-latek w czasie zdarzenia miał w organizmie promil alkoholu.

Mężczyzna został przewieziony do lęborskiej komendy, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *