Nie lękajcie się… 10. rocznica odejścia do Domu Ojca

rekolekcje_gdynia
GDYNIA. Nie lękajcie się… Rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli i wychowawców – pracowników oświaty odbędą się w Gdyni.

Nauczyciele, wychowawcy i inni pracownicy oświaty z Gdyni spotkają się na rekolekcjach 26-28 marca br. w dolnym kościele parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni (ul. Armii Krajowej 46) prowadzonych przez ks. prof. Wojciecha Cichosza, duszpasterza edukacji w Archidiecezji Gdańskiej.

26 marca br. (czwartek) po mszy św. i inscenizacji przygotowanej przez młodzież pod kierunkiem aktora Mariusza Żarneckiego („Pasja oczami Marii Magdaleny”) odbędzie się  spotkanie ludzi oświaty – wspomnieniowe o św. Janie Pawle II.

rekolekcje_26-28-03-2015

W tym roku przypada 10. rocznica odejścia do Domu Ojca Jana Pawła II i jego nauczanie jest motywem przewodnim rekolekcji wraz z refleksją o tym, co pozostało z jego nauczania w polskich szkołach.

Dzień później, 27 marca br., po rozważaniach „Żyć pełnią miłości” (godz. 19), od godz. 20 Gdyńska Droga Krzyżowa w Kolegiacie Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (przy ul. Świętojańskiej) pod przewodnictwem ks. abpa Sławoja Leszka Głódzia, metropolity gdańskiego. (solidarnosc.gda)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *