30 lat holokaustu prawdy o śmierci ks. Popiełuszki

Lobotomia-3-0-Trzydziesci-lat-holocaustu-prawdy-o-jego-smierci_Wojciech-Sumlinski

GDAŃSK. Red. Wojciech Sumliński jest autorem najnowszej książki o okolicznościach śmierci ks. Jerzego Popiełuszki pt. „Lobotomia 3.0, 30 lat holokaustu prawdy o jego śmierci”. 4 listopada br., po mszy o godz. 18 w kościele pw. św. Brygidy odbędzie się spotkanie z autorem tej publikacji.

Spotkanie, współorganizowane przez Oddział Gdański SDP i redakcję radia WNET, poprowadzi jego redaktor naczelny – red. Krzysztof Skowroński – prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Wstęp wolny.

Lobotomia 3.0. Trzydzieści lat holocaustu prawdy o jego śmierci

Autor:
Wojciech Sumliński
Wydawnictwo:
Reporter , Wrzesień 2014
Lobotomia 3.0. Zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki, nie bez racji określane, jako zbrodnia założycielska III RP, przeszło do historii, jako najgłośniejsze, a zarazem najbardziej tajemnicze morderstwo w powojennej Polsce. Jego oficjalną wersję podważył dopiero prokurator Andrzej Witkowski, który w dynamicznie prowadzonym śledztwie od początku napotykał liczne przeszkody, decyzją zwierzchników dwukrotnie w kluczowych momentach śledztwo przerywano i ostatecznie Witkowskiemu odebrano. W efekcie choć od zbrodni mija 30 lat, tajemnica śmierci kapelana Solidarności do dziś nie została wyjaśniona. Lobotomia 3.0, to powieść, która prezentuje nieznane opinii publicznej ustalenia i fakty całkowicie zmieniające dotychczasową wiedzę o zabójstwie księdza Popiełuszki oraz o jego zleceniodawcach, nadzorcach i okolicznościach. Wbrew pozorom to nie jest historia – lecz coś, co wciąż trwa…

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *