Na podwójnym gazie w drzewo

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Dębina. Jak wstępnie ustalono, 20-letni kierowca renault prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i uderzył w drzewo. 20-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Apelujemy o korzystanie ze środków transportu jako kierujący bez promili.

Z soboty na niedzielę tuż po północy na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Dębina doszło do wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczał ślady.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierowca samochodu marki renault megane nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca był nietrzeźwy. Miał 1, 66 promila. 20-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *