Noga z gazu! Skoda zderzyła się czołowo z vw golfem

WEJHEROWO. Do wypadku doszło w miejscowości Mała Piaśnica na drodze wojewódzkiej. Skoda zderzyła się czołowo z vw golfem. Ranny pasażer volkswagena został przetransportowany do szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 13:00 na drodze wojewódzkiej w Małej Piaśnicy. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 33-latek kierujący skodą yeti, jadąc w kierunku miejscowości Krokowa, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nim audi, skręcającym w prawo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem volkswagen golf, który to w wyniku tego uderzenia przewrócił się na dach.

60-letni pasażer samochodu vw został przetransportowany do szpitala. Policjanci przeprowadzili badania alko-testem kierowców, byli trzeźwi.

Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *