Mądrzy stonowani ludzie błąkają się w tle tych cyników i cwaniaków

MEDIA. Nie stworzycie żadnej nowej siły, żadnej atrapy czy tratwy ratunkowej, bo zawsze będą się na nie pchali w pierwszej kolejności stare zgredy i „mordy zdradzieckie” ich chore ambicje…

Państwo ma się dobrze jest w pełni demokratyczne, tego nie da się powiedzieć o partiach, wszystkich partiach. Najbardziej demokratyczną partią jest PSL, jeśli chodzi o funkcjonalność to rzeczywiście jest najbardziej demokratyczna, chociaż też ma troszeczkę na sumieniu. Inne partie to zamordyzm jednoosobowy, dyktatury o których wiele krzyczą w kierunku konkurencji. Wszędzie obowiązuje kult jednostki i stalinowskie metody dyscyplinowania. Czy to Kaczyński, czy Tusk czy Schetyna o SLD nie wspomnę bo się sami zaorali. Niosą na sztandarach demokrację, wolność, równość, a gdy sztandary zasłonią kamery wyżynają przeciwników czy mądrzejszych od siebie.

W partiach rządzą Suscy, Sasiny, Błaszczaki, Haliccy Kierwińscy, i inni nastawieni na własną pozycję ignoranci. Mądrzy stonowani ludzie błąkają się w tle tych cyników i cwaniaków. Celowo pomijam Nowoczesną bo to jest zjawisko nie do określenia, to wesoła gromadka zebrana z trzeciej linii Unii Wolności i pomagierów Balcerowicza, oni są nieudanym eksperymentem, który po dokonaniu poprawek korygujących, przyniósł sukces Macronowi we Francji. Bankierzy przetestowali na Polsce pomysł, zobaczyli błędy i po ich wyeliminowaniu przejęli Francję.

Mam też złą wiadomość dla Pana Żakowskiego, Wy już niczego nie będziecie ani budować ani odbudowywać, Wasz czas minął tak jak czas PO, zmarnowaliście czas jaki dostaliście od losu i Polaków, to już nie wróci. Nie stworzycie też żadnej nowej siły, żadnej atrapy czy tratwy ratunkowej, bo zawsze będą się na nie pchali w pierwszej kolejności stare zgredy i „mordy zdradzieckie” ich chore ambicje i przekonanie o ich znaczeniu powoduje, że pchając się na te tratwy ratunkowe będą topić innych, nawet kobiety i dzieci.

(autor komentarza – kawabis). Kom. do tekstu „Jeśli partie się nie zmienią, będą ciężarem w odbudowie demokratycznego państwa” (tok.fm.pl)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *