Kukiz: Tusk do dymisji! Tąpnięcie w tym „eurokołchozie”

Kukiz

Paweł Kukiz. Fot. Janusz Wikowski_CZAS Pomorza

MEDIA. Po referendum w Wielkiej Brytanii Paweł Kukiz, lider Kukiz’15 powiedział: Wcześniej czy później musiało nastąpić tąpnięcie w tym „eurokołchozie”. Z taką biurokracją mieliśmy do czynienia przez 8 lat w Polsce. To, co wykończyło Polskę, teraz wykańcza Unię Europejską. Ja bardzo bym się ucieszył, gdyby Donald Tusk podał się do dymisji, wrócił do Polski i poniósł odpowiedzialność za to, co wcześniej wyczyniał.

W referendum w Wielkiej Brytanii 23 czerwca Brytyjczycy zadecydowali, że chcą opuścić Unię Europejską. Zwolennicy Brexitu – wyjścia z UE zdobyli 51,9 proc. głosów, za pozostaniem w UE głosowało 48,1 proc. Brytyjczyków.

Paweł Kukiz, lider KUKIZ’15: 

Cieszę się z takiego wyniku referendum w Wielkiej Brytanii. Na pewno spowoduje to restrukturyzację całej Unii Europejskiej. Po drugie, Polacy mogą zobaczyć, jak działa referendum. Wcześniej czy później musiało nastąpić tąpnięcie w tym „eurokołchozie”. Z taką biurokracją mieliśmy do czynienia przez 8 lat w Polsce, a jej główny przedstawiciel jest teraz głównym reprezentantem w Unii. Ja bardzo bym się ucieszył gdyby Donald Tusk podał się do dymisji, wrócił do Polski i poniósł odpowiedzialność za to, co wcześniej wyczyniał. To, co wykończyło Polskę, teraz wykańcza Unię Europejską.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *