Wyszedł z ciemnym plecakiem i zaginął

zaginął Waldemar
MALBORK. Poszukiwany jest 40-letni Waldemar ze Złotowa (gmina Stare Pole). Wyszedł z domu w poniedziałek rano z plecakiem i ślad po nim zaginął.
Policja i rodzina poszukują Waldemara C. ze Złotowa (pow. malborski). Wyszedł z domu w poniedziałek rano i nie daje znaku życia. Policja prosi o pomoc osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek o miejscu pobytu zaginionego mężczyzny.
Jak wynika z ustaleń policji, 40-letni Waldemar C. wyszedł z domu w poniedziałek ok. godz. 7.45. Nie skontaktował się z rodziną. Rodzina powiadomiła o zaginięciu policję.
  • RYSOPIS. Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ok. 174 cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond – wysokie zakola, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w spodnie „bojówki” do kolan koloru ciemnozielonego, bluzę koloru khaki wkładaną przez głowę, buty pełne skórzane koloru czarnego. Miał z sobą ciemny plecak.
Policja apeluje, aby osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Waldemara C. skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Malborku pod nr tel. 55 270 28 22 lub alarmowym 997.
Publikacja danych osobowych i wizerunku zaginionego – za zgodą policji.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *