Dilerka miała ok. 600 porcji środków odurzających

pol sopot dilerka narkotyki

SOPOT. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 22-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W kilku mieszkaniach na terenie miasta policjanci zabezpieczyli należące do zatrzymanej ponad 365 porcji marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy i metaamfetaminy.

22-latka usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec podejrzanej sąd zastosował areszt na najbliższe trzy miesiące.

Policjanci z Sopotu od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą wprowadzania i sprzedaży środków odurzających na terenie sopockich klubów. Na podstawie własnych ustaleń i zebranych dowodów policjanci pod koniec ubiegłego tygodnia zatrzymali 22-letnią mieszkankę Gdyni podczas gdy próbowała sprzedać środki odurzające innemu mężczyźnie.

Podczas przeszukania kobiety oraz kilku mieszkań na terenie miasta, funkcjonariusze zabezpieczyli należące do zatrzymanej 22-latki ponad 365 porcji marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy i metaamfetaminy Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

22-latka usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz usiłowania wprowadzenia ich do obrotu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił Prokuratorowi Rejonowemu w Sopocie na złożenie wniosku o tymczasowe aresztowanie zatrzymanej.

W miniony weekend Sąd Rejonowy w Sopocie aresztował 22-latkę na 3 miesiące. Według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat, udzielanie oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *