Datki na operację dziecka zakoszone w pizzerii

CZŁUCHÓW. Policjanci od  kilku tygodni pracowali nad sprawą kradzieży pieniędzy zbieranych charytatywnie dla dziecka wymagającego drogiej i skomplikowanej operacji. Pieniądze z puszki przeznaczonej na datki ukradziono z jednej z pizzerii w Człuchowie. Dzielnicowi po opisie sprawców wytypowali i zatrzymali trzech mężczyzn. Podejrzani o kradzież mieszkańcy Człuchowa usłyszeli już zarzuty, teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Dwa tygodnie temu człuchowscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy z puszki, do której zbierane były charytatywne datki dla chorego dziecka. Puszka była ustawiona w jednej z pizzerii w Człuchowie. Znajdowało się w niej ok.€“ 600 zł.

Sprawą zajęli się dzielnicowi. Na podstawie rysopisów sprawców wytypowali i zatrzymali trzech mężczyzn. Podejrzewani o dokonanie tej kradzieży to mieszkańcy Człuchowa w wieku 27, 34 i 40 lat. Policjanci przesłuchali świadków i przeprowadzili okazania. Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu kradzieży. Teraz o  ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *