Ćwierć kilograma narkotyków i waga w mieszkaniu dilera

TCZEW. Policjanci zatrzymali 35-latka, który ukrywał w swoim mieszkaniu prawie ćwierć kilograma środków odurzających i psychotropowych. Mężczyzna został doprowadzony do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty, zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie w ramach czynności ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W jednym z mieszkań na terenie miasta funkcjonariusze znaleźli 180 gramów amfetaminy oraz ponad 60 gramów marihuany. Narkotyki zapakowane były w folii aluminiowej.

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzewanego o posiadanie tych narkotyków. Zabezpieczone środki odurzające przekazano do dalszych badań, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo stróże prawa znaleźli wagę elektroniczną i pieniądze, które również zostały zabezpieczone.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Tczewie, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzięki pracy mundurowych i na podstawie zebranego przez nich materiału dowodowego prokurator zastosował wobec 35-latka dozór policyjny.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *