Pracownik przerzucił worek z łupem przez ogrodzenie

Gdansk-sprawca kradziezy

GDAŃSK. 22-letni gdańszczanin z magazynu, w którym pracował, ukradł m.in. odzież, perfumy i zegarki o łącznej wartości prawie 4 tys. zł. Wpadł na gorącym uczynku. 

Kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali 22-latka z Gdańska. Mężczyzna będąc pracownikiem magazynu znajdującego się w Kokoszkach, ukradł z niego perfumy męskie i odzież o wartości ponad 1 tys. zł. Skradziony łup sprawca schował do worka, a następnie wyrzucił za ogrodzenie. Gdy wrócił po rzeczy, wpadł w ręce mundurowych. 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim rzeczy policjanci zabezpieczyli.

Dalsza praca mundurowych wykazała, że zatrzymany również wcześniej dokonywał kradzieży z tego magazynu. Podczas przeszukania mieszkania 22-latka policjanci znaleźli pochodzące z wcześniejszych kradzieży perfumy, okulary przeciwsłoneczne i zegarki.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 22-letniemu gdańszczaninowi trzech zarzutów kradzieży o łącznej wartości prawie 4 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do ich popełnienia.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *