Czołowo w drzewo, śmierć młodego kierowcy

POMORZE ZACHODNIE. Do tragicznego wypadku doszło w pobliżu Przechlewa. Osobowy nissan primera na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i czołowo uderzył w przydrożne drzewo. 20-letni kierowca nissana zginął na miejscu.

W miniona sobotę tuż przed godziną 14.00 człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze miedzy Przechlewem, a Sąpolnem gdzie osobowy nissan primera uderzył w przydrożne drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze, oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący nissanem 20-letni mieszkaniec gminy Przechlewo, jechał z miejscowości Sąpolno w stronę Przechlewa. Prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Droga z Przechlewa do Konarzyn przez 3 godziny była zablokowana

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy, przesłuchali świadków zdarzenia, oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *