Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo

KOCIEWIE/ZBLEWO. Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Zblewo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca osobowego rovera stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po godzinie 1:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Głównej w miejscowości Zblewo. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z Posterunku w Kaliskach. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi do zdarzenia doszło, gdy kierowca osobowego rovera na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu starogardzkiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Aby ustalić trzeźwość kierującego pobrano krew do badania. Wiadomo już, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia. (KPP Starogard Gd.)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *