Coś więcej niż gapienie się w telewizor

  TN_tango fusion fg plak kadr 2

Koncert argentyńskiego zespołu 303 Tango Fusion, spotkanie z Danutą Wałęsą – „Ćwierć wieku po wyborach czerwcowych”. Panele: „Wydaj i wypromuj bestseller. Czy to możliwe?”, „Czy moja inicjatywa jest ważna?” – Ta są propozycje na czerwcowe spotkania w Filii Gdańskiej WiMBP.

3 czerwca (wtorek) o godz. 14:00

Zapraszamy na koncert argentyńskiego zespołu 303 Tango Fusion w składzie: Hernan Valencia – piano, Gerardo Solnie – instrumenty perkusyjne, Pablo Nemirovsky – bandoneon. Latynojazzowe korzenie określają styl zespołu, który zawiera także elementy tanga, argentyński folklor, funk, rap, czy afro cuban. Występ jest częścią europejskiej trasy koncertowej zespołu, który promuje płytę „TANGOMAN”.

10 czerwca (wtorek) o godz. 17:30

Odbędzie się spotkanie z Danutą Wałęsą zatytułowane „Ćwierć wieku po wyborach czerwcowych”. W trakcie spotkania odbędzie się również promocja książki  „Marzenia i tajemnice”, która jest zapisem wspomnień od lat pięćdziesiątych do czasów najnowszych bohaterki wieczoru.

Spotkania w ramach Bibliocamp 2014:

6 czerwca (piątek), o  godz. 18:00

Spotkanie pt. Wydaj i wypromuj bestseller.  Czy to możliwe?

Barbara Piórkowska – pisarka, Beata Stasińska – wiceprezes grupy wydawniczej Foksal, która obecnie łączy trzy wydawnictwa: W.A.B, Buchmann oraz Wilgę.

12 czerwca (czwartek), o godz. 17:00

Dyskusja: Czy moja inicjatywa jest ważna?

Ewa KowalskaMarcin DybukGrażyna Knitter

Więcej informacji: www.bibliocamp.info

TN_DW fg plak TN_tango fusion fg plak kadr

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *