„Awaria małżeńska” – problemy zabieganych polskich rodzin

Gdansk_20160123_Witkiewicz_Socha

GDAŃSK. W gdańskim salonie Empik Galeria Bałtycka odbędzie się spotkanie z Magdaleną Witkiewicz i Nataszą Sochą autorkami książki p.t. „Awaria małżeńska”. To zabawna opowieść o współczesnych parach i o tym, jak radzą sobie mężczyźni, którzy nagle zostają bez żon.
Gdy na wszystko brakuje czasu, relacje z najbliższymi mogą odwrócić się do góry nogami. „Awaria małżeńska” (wyd. Filia) to efekt współpracy dwóch pisarek – Magdaleny Witkiewicz i Nataszy Sochy, które w zabawny sposób demaskują problemy zabieganych polskich rodzin. Spotkanie z autorkami odbędzie się 23 stycznia o godzinie 16:00 w gdańskim salonie Empik Galeria Bałtycka.

Zarówno twórczość Magdaleny Witkiewicz, jak i Nataszy Sochy na tle literatury kobiecej wyróżnia ogromne poczucie humoru. Dla obu autorek priorytetem jest rozśmieszanie i wzruszanie opowiadanymi przez siebie historiami. Teraz autorki połączyły siły.

Wynikiem tej współpracy jest współczesna „komedia małżeńska” o dwóch słomianych wdowcach. Pewnego dnia Mateusz i Sebastian w wyniku niespodziewanych okoliczności stają się sobie bliscy niczym syjamskie bliźnięta. Łączy ich nie tylko wspólny los samotnych ojców, ale i nieznane wcześniej wyzwania, które pojawiają się w domu bez żon.

Podczas spotkania z czytelnikami autorki opowiedzą o tym, co zainspirowało je do stworzenia wspólnej książki. Wyjaśnią jak ważna jest w życiu tolerancja, kompromis i codzienna porcja miłości.

  • Magdalena Witkiewicz – pisarka, autorka m.in. bestsellerowych książek „Milaczek”, „Panny roztropne”, „Opowieści niewiernej”.
  • Natasza Socha – dziennikarka, pisarka, autorka „Macochy”, „Ketchupu” i „Zbuków”. Współautorka bloga kulinarnego chilifiga.pl

23 stycznia, godz. 16:00
Empik Galeria Bałtycka
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *